Drobečková navigace

Úvod > Vestavěné skříně

Vestavěné skříně na míru – využijte prostor Vašeho domova s námi!

Jak na ideální a praktické využití prostoru? Přece s firmou APB interiéry se specializací na zakázkové vestavěné skříně.

Naše firma, APB interiéry České Budějovice, se specializuje na zakázkovou výrobu volně stojících nebo vestavných skříní, které přinášejí perfektní využití prostoru v interiérech bytů či kanceláří. Objednat si vestavěné skříně na míru vašim přáním můžete i v našem interiérovém studiu Písek. Proč je výhodné nechat si navrhnout a vyrobit vestavné skříně na zakázku? Jejich hlavní předností je, že dokáží efektivně a účelně využít každý prostor, a především se uplatní tam, kde je nedostatek volného místa. Ať už se jedná o menší byty či nevelké firemní místnosti. Esteticky a funkčně tak vyřešíte ukládací prostory, a potřebné věci budete mít přehledně uloženy a ihned po ruce.

 

 

Vestavné skříně na zakázku České Budějovice a Písek

Volba materiálu, jeho barvy a vzoru, je záležitostí zákazníka, ale náš zkušený a profesionální tým vám kdykoliv ochotně poradí. Důležité je, aby vestavěné skříně dokonale souzněly s interiérem vašeho bytu nebo kanceláře. Hotové řešení z hypermarketu nemůže respektovat celkový charakter interiérového designu, proto je výhodnější nechat si vyrobit vestavné skříně na zakázku. Na výběr máte veškeré doplňky (úchyty, kliky) a rozhodnout se můžete i pro typ dveří, včetně klasických pantových či posuvných. Vestavěné skříně na míru, v konkrétním požadovaném tvaru, délce, výšce i hloubce, do vašeho interiéru skvěle zapadnou a budou vám dlouho a dobře sloužit.