Drobečková navigace

Úvod > O nás

O firmě APB interiéry

Společnost APB interiéry byla založena v roce 2002.

Naše společnost se v prvopočátcích svého působení soustředila na výrobu a prodej kuchyňských linek interiérovým studiím, která je se ziskem prodávala koncovým zákazníkům. Postupem času jsme si vybudovali vlastní interiérové studio v centru jihočeské metropole a postupem času jsme rozšířili síť o interiérové studio v Písku.

Vybudovali jsme tým zodpovědných, pracovitých a ambiciózních mladých odborníků, kteří dokáží našim klientům zrealizovat jejich vysněný interiér, od návrhu přes zaměření až po finální montáž. Vše realizujeme v rámci naší firmy a vždy jsme v maximálním kontaktu se zákazníkem a můžeme tudíž během celého procesu návrhu a výroby operativně reagovat na případné podněty ze strany zákazníka.

Vyrábíme nejen kuchyňský nábytek, ale podstatnou část naší produkce tvoří skříně. Jak volně stojící, tak v dnešní době tolik oblíbené, vestavěné skříně. Zbývající část naší produkce pak tvoří obýváky, ložnice, dětské pokoje, stoly a mnoho dalšího různorodého nábytku. Jsme schopni zákazníkovi vytvořit maximálně funkční moderní interiér dle individuálních požadavků.

Naším primárním cílem je, aby interiéry námi vyrobené, přinášeli zákazníkům radost a pohodu po dlouhá léta. Je pro nás potěšující, že většina našich klientů přichází právě na základě doporučení našich spokojených zákazníků.

 


 

         Výsledkem projektu byl nákup a instalace softwaru pro tvorbu návrhů nábytku s propojením se strojním vybavením firmy

34854.JPG